Ⓜ️ Manta Exchange Kuponu Tanıtım Kılavuzu
Ⓜ️ Manta Takas Kuponu Girişi 插图1
Ⓜ️ Manta Takas Kuponu Girişi

Manta Exchange’in en yeni kupon ticareti ürün deneyimine hoş geldiniz. Manta Coupon, kullanıcıların kullanımını kolaylaştırmak için kendi finansal ürünlerinin avantajlarını birleştiren, dünyanın en büyük kripto para birimi opsiyon ticaret platformu Deribit’i temel alan bir üründür. Kripto para birimi fiyatının belirli hedef fiyattan daha yüksek mi yoksa daha düşük mü olacağına yalnızca kupon ödeme zamanına göre karar verebilirsiniz.


1. Manta Kuponu Nedir?

İki olası sonuçtan birine sahip bir kupon seçin: ‘yukarı’ veya ‘aşağı’. Tahmininiz doğruysa ilgili karı elde edersiniz.Yeni başlayanlardan deneyimli profesyonel yatırımcılara kadar herkes için kullanımı kolaydır.

Manta Exchange, size daha fazla para kazanma fırsatı sunmak için her gün yeni kupon ürünleri yayınlıyor.

Ⓜ️ Manta Takas Kuponu Girişi 插图2

2. Kuponları nasıl satın alabilirim?

Kupon satın almak basittir. Öncelikle USDT’yi spot hesabınıza yatırın. BTC, hedef fiyat ve ödeme döngüsü gibi belirli kripto para birimine bağlı olarak çeşitli kuponlar arasından seçim yapabilirsiniz. İstediğiniz kuponu seçin ve satın alma işleminizi tamamlamak için ‘Hemen Satın Al’a tıklayın.

Temel işletim süreci aşağıdadır:

A. Spot  hesaba transfer _

Cüzdanınızdan yükleme yapın veya USDT’yi sözleşme hesabınızdan spot hesabınıza aktarın.

B. Kupon Seçin

Mevcut bir kupon ürününü (yükseliş veya düşüş eğilimi) seçin, tahmin etmek istediğiniz kripto para birimini (örneğin BTC) ve hedef fiyatı seçin.

Her gün yeni kupon ürünlerini piyasaya sürerek size daha fazla fırsat fırsatı sunuyoruz.

C. Kupon Satın Alma

Seçilen kuponun miktarını ve bilgilerini kontrol edin ve satın alma işlemine devam edin. Kuponla ödeme yaparken herhangi bir işlem ücreti alınmaz.

D. Kupon tutma ve ödeme

Kupon satın alma işlemi tamamlandıktan sonra kuponu varlık sayfasından kontrol edebilirsiniz. Satın alınan kuponun süresi dolduğunda otomatik olarak kapatılacaktır. Kupon süresi ne kadar uzun olursa kupon fiyatı da o kadar yüksek olur.

e. Ödeme onayı

Ödeme tamamlandıktan sonra USDT kazançlarınız otomatik olarak hesap bakiyenize aktarılacaktır. Geçmiş’teki kayıtlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Ⓜ️ Manta Takas Kuponu Girişi 插图3

3. Doğru kupon ürününü seçin

Manta Exchange’in kuponları BTC gibi çeşitli kripto para birimlerini hedef alır ve kupon fiyatı, mevcut piyasa fiyatına, hedef fiyata ve hedef varlığın kalan vade süresine bağlı olarak değişir. Yukarı veya aşağı yöne, çeşitli hedef varlıklara (örneğin BTC), hedef fiyata ve son kullanma tarihine göre çeşitli kuponları basit ve sezgisel olarak seçerek kripto para birimi fiyat trendi değerlendirmesine katılabilirsiniz. Doğru tahminde bulunursanız ve akıllıca karar verirseniz kar edebilirsiniz.

Yerleşim döngüsü :

Şu anda 1 saatlik aralıklarla uzun takas döngüleri (1Saat/24Saat/48Saat/72Saat) sunuyoruz, böylece daha geniş bir zaman aralığında daha uzun potansiyel fiyat hareketlerinden yararlanabilirsiniz. Kuponları farklı alım satım dönemleri için tutma esnekliğine sahip olmak, size piyasa trendlerini analiz etmek ve farklı alım satım stratejilerini ve risk tercihlerini dikkate alarak kararlar almak için daha fazla zaman verir.

‘Yükseliş’ kuponunu görüntüleyin : Kuponun süresi dolduğunda hedef varlığın fiyatının hedef fiyatın üzerine çıkmasını bekliyorsanız artış kuponunu seçebilirsiniz. Tahmininiz doğruysa buna karşılık gelen bir ödeme karı elde edebilirsiniz.

örnek)

– A Kullanıcısının BTC hedef fiyatı 33.000$ olan yükselen C kuponlarını satın aldığını ve bu kuponların fiyatının her birinin 100 USDT olduğunu varsayalım. BTC’nin fiyatı uzlaşma anında hedef fiyatın üzerine çıkarsa (örneğin 34.000$’a yükselirse), A Kullanıcısı hedef fiyatın üzerindeki artışa eşit bir kâr elde edecektir. Gelir şu şekilde hesaplanır:

  – A Kullanıcısının satın alma maliyeti: 100 USDT

  – Kuponun sona ermesinden sonraki kar: 1000 USDT (34.000 $ – 33.000 $)

  – Net kâr: 900 USDT (1000 USDT – 100 USDT), getiri %900

  Not: Ödeme anında BTC fiyatı hedef fiyatın altına düşerse (örneğin 29.000$’a kadar), A Kullanıcısı kupon fiyatından yalnızca 100 USDT kaybedecektir.

‘Aşağı’ kuponu görüntüle : Kupon kapatıldığında hedef varlığın fiyatının hedef fiyatın altına düşmesini bekliyorsanız, aşağı kuponu seçebilirsiniz. Tahmininiz doğruysa buna karşılık gelen bir ödeme karı elde edebilirsiniz.

örnek)

– B Kullanıcısının, BTC hedef fiyatı 30.000$ olan bir düşüş C kuponu satın aldığını ve bu kuponun fiyatının her birinin 100 USDT olduğunu varsayalım. BTC’nin fiyatı ödeme anında hedef fiyatın altına düşerse (örneğin 29.000$’a kadar), B Kullanıcısı aradaki farkı hedef fiyatın altındaki tutar kadar kar olarak kazanabilir. Gelir şu şekilde hesaplanır:

  – B Kullanıcısının satın alma maliyeti: 100 USDT

  – Kuponun sona ermesinden sonraki kar: 1000 USDT (30.000 $ – 29.000 $)

  – Net kâr: 900 USDT (1000 USDT – 100 USDT), getiri %900

Not: Ödeme anında BTC fiyatı hedef fiyatın üzerine çıkarsa (örneğin 31.000$’a kadar), A Kullanıcısı kupon fiyatından yalnızca 100 USDT kaybedecektir.

Ⓜ️ Manta Takas Kuponu Girişi 插图4

4. Sıkça Sorulan Sorular

– Soru 1: Manta Kupon ile Deribit arasındaki ilişki nedir?

C: Manta Kupon, dünyanın en büyük kripto para birimi opsiyon ticaret platformu olan Deribit’i temel alan Manta Exchange finansal ürünlerinin avantajlarının birleştirilmesiyle oluşturulmuş, oldukça basitleştirilmiş bir opsiyon ürünüdür. Manta Kuponu satın aldığınızda Deribit ilgili işlemi gerçekleştirecektir. İşlemleriniz Deribit’in piyasa koşullarına ve gerçekleşme durumuna yakından bağlıdır.

Deribit platformunda sistem arızası veya anormal işlem meydana gelmesi durumunda Manta Kupon ödemeleri etkilenebilir. Bu durumda Deribit’ten kaynaklanan zararlar kullanıcı tarafından karşılanacaktır. Bir kupon satın almadan önce ilgili riskleri tam olarak anlamanız ve kabul etmeniz önerilir.

– S2: Manta Kuponu için ne zaman ödeme yapacağım?

C: Manta Kuponunda belirtilen ödeme süresi Deribit’in ödeme süresine göre belirlenir. Deribit ödemeyi tamamladıktan sonra anında hesabınıza aktarılacaktır.

– S3: Kuponun fiyatı neden Deribit ile eşleşmiyor?

C: Manta Kuponlarını satın aldığınızda siparişi Deribit üzerinden gerçekleştirmelisiniz. Piyasa kayması veya diğer faktörlerden dolayı Deribit’teki gerçek sipariş fiyatınız kuponda gördüğünüz fiyattan farklı olabilir (daha yüksek veya daha düşük olabilir). Manta Exchange, sorunsuz ticaret sağlamak için gerçek ilerlemeye dayalı olarak ödeme gerçekleştirir.


Risk Uyarısı : Manta Kupon, yüksek risk ve uzmanlık gerektiren yenilikçi bir ticaret ürünüdür. Bir kupon satın almadan önce lütfen herhangi bir alım satım kararı vermeden önce kişisel yatırım hedeflerinizi ve risk toleransınızı dikkatlice değerlendirin. Manta Exchange’e olan sürekli desteğiniz ve güveniniz için içtenlikle teşekkür ederiz!


PPT kılavuzunu indirin


✅ Manta Exchange üyeliğine kaydolun  

kupon

Manta Takas Kupon Topluluğu

Ⓜ️Manta Kupon Tanıtımı

Ⓜ️ Manta Kupon Kullanım Kılavuzu

Ⓜ️ Manta kar yapısı

Kaydolun ve uygulamayı yükleyin

Manta dersi ve tanıtım videosu


Ücretsiz üyelik kayıt linki

https://www.mantaexchange.com/ko-KR/register?invite_code=ZddLna


0개의 댓글

답글 남기기

Avatar placeholder

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Translate »