Ⓜ️ Manta Exchange kupon kullanım kılavuzu
Ⓜ️Manta Exchange Kupon Kullanım Kılavuzu

Kupon kullanım bilgileri

Manta Exchange’in son ürünü kuponlarla tanışın. Manta Exchange kuponu, dünyanın en büyük kripto para opsiyon alım satım platformu Deribit’i temel alan, finansal ürünlerinin avantajlarını birleştirerek herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Takas anında piyasa fiyatının tahmin edilen fiyattan yüksek mi yoksa düşük mü olduğunu tespit edebilir ve bir kupon (al/sat) seçebilirsiniz. Sonuç olarak yalnızca iki olasılık vardır: tahmin doğrudur ya da yanlıştır. Tahminleri doğruysa herkes buna karşılık gelen bir kar elde edebilir ve yeni başlayanlardan deneyimli yatırımcılara kadar herkes bunu kolayca anlayabilir ve kullanabilir.
Kupon satın almadan önce spot hesabınıza USDT yatırmalısınız. Para yatırdıktan sonra kripto para birimi türüne (ör. BTC), tahmini fiyata ve ödeme döngüsüne göre bir kupon seçebilirsiniz. Seçiminizi tamamladıktan sonra satın alma işleminizi tamamlamak için “Hemen Satın Al”a tıklayın. Kupon alımlarına ilişkin detaylı açıklama aşağıda yer almaktadır.

1. Spot hesaba para yatırma    Manta Exchange uygulamasının “Varlıklar” sayfasında USDT’yi yeniden doldurabilir veya vadeli işlem hesabından spot hesaba USDT aktarabilirsiniz.
Ⓜ️ Manta Exchange Kupon Kullanım Kılavuzu 插图1
Ⓜ️ Manta Exchange Kupon Kullanım Kılavuzu 插图2
Ⓜ️ Manta Exchange Kupon Kullanım Kılavuzu 插图3
Alternatif olarak, cüzdanınıza para yüklemek veya USDT’yi vadeli hesabınızdan spot hesabınıza aktarmak için Manta Exchange web sitesinde oturum açabilirsiniz.
Ⓜ️ Manta Exchange Kupon Kullanım Kılavuzu 插图4
Ⓜ️ Manta Exchange Kupon Kullanım Kılavuzu 叒图5

2. Kupon sayfasına erişin
Kupon sayfasına girmek için Manta Exchange uygulamasında veya web sitesinde “Kuponlar”a tıklayın.
(Şu anda yalnızca uygulamalarda desteklenmektedir.)
Ⓜ️ Manta Exchange Kupon Kullanım Kılavuzu 插图6

3. Bir kupon seçin
Kupon sayfasında istediğiniz kuponu (alış/satış) seçtikten sonra tahmin etmek istediğiniz kripto para birimini (örn. BTC) ve tahmin edilen fiyatı seçebilirsiniz. Piyasa fiyatı tahmin fiyatına ne kadar yakınsa ve ne kadar uzun süre yakın kalırsa kârınız da o kadar yüksek olur.
Ⓜ️ Manta Exchange Kupon Kullanım Kılavuzu 插图7

4. Kupon satın alın
Seçilen kuponun miktarını onaylayın ve ilgili USDT miktarını spot hesabınızdan otomatik olarak düşürmek için “Satın Al”a tıklayın. (Not: Piyasa fiyatlarındaki dalgalanmalardan dolayı, satın alma işleminizden ilave %10 kesinti yapılacak ve satın alma işlemi tamamlandığında otomatik olarak spot hesabınıza iade edilecektir.)
Ⓜ️ Manta Exchange Kupon Kullanım Kılavuzu 插图8
(* Al (X) Sat (o) )     

5. Kuponları tutun ve vadeyi belirleyin
Satın alma işlemini tamamladıktan sonra satın alma geçmişi ve varlık sayfalarından kuponlarınızı kontrol edin ve vade sonunda ödemenin yapılmasını bekleyin. Kuponların tutulması için herhangi bir ek işlem ücreti alınmaz.
Ⓜ️ Manta Exchange Kupon Kullanım Kılavuzu 9
(* Şu anki sahiplik (x) Mevcut sahiplik (o))  
(* , (x) . (o))  

6 Kâr Al  Her kuponun takas vadesi geldiğinde sistem otomatik olarak takas işlemini gerçekleştirir. Ödeme tamamlandıktan sonra USDT kârınız otomatik olarak spot hesabınıza aktarılacaktır. Kayıtlarınızı ve başarılarınızı ‘Geçmiş Geçmiş’ bölümünden takip edebilirsiniz.
Ⓜ️ Manta Exchange Kupon Kullanım Kılavuzu 叒图10

✅    Manta Exchange ücretsiz üyelik kaydı

Ⓜ️ Manta Exchange Kupon Kullanım Kılavuzu 插图11

https://www.mantaexchange.com/ko-KR/register?invite_code=ZddLna

Ⓜ️ Manta Exchange Kupon Kullanım Kılavuzu 插图12


0개의 댓글

답글 남기기

Avatar placeholder

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Translate »